HURA! CUP rocznik 2005/6 12.02.2017

Turniej HURA! CUP 2017 dla rocznika 2005 zakończony!

W niedzielę odbył się turniej halowy dla rocznika 2005 HURA! CUP w Gdańsku, w SP12 na ul. Człuchowskiej, którego organizatorem była nasza Akademia. Niestety nie był to dobry dzień dla naszej drużyny, gdyż zajęliśmy 6te - ostatnie miejsce. Gra była zdecydowanie lepsza niż wynik, no ale dopóki w piłce nożnej decydują bramki a nie sama gra... No właśnie, i za to kochamy futbol ! Dziś ewidentnie zabrakło nam szczęścia. Trudno, następnym razem będzie lepiej Chłopaki, dziękuję za walkę i naprawdę w większości fajną grę.
Przejdźmy teraz do podsumowania i zwycięzców.

1 miejsce - Iskra Gdynia

2 miejsce - GKS Kowale

3 miejsce - Gedania Gdańsk

4 miejsce - Jaguar Gdańsk

5 miejsce - AP Gdańsk

6 miejsce - Huragan Gdańsk

Najskuteczniejszym strzelcem turnieju został zawodnik Gedanii Gdańsk - Stanisław Dolański, a najlepszym bramkarzem (tu wybór należał do trenerów wszystkich drużyn) zawodnik GKS Kowale - Wojciech Brodzki.
Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za sportową grę i ducha rywalizacji. Zwycięzcom i nagrodzonym wielkie brawa i słowa uznania.
Turniej podsumowujemy tak, iż był bardzo bardzo wyrównany, dzięki czemu trzymał od początku do samego końca w dużym napięciu. Napięcie osiągnęło zenitu, gdy w finale Iskra Gdynia po remisowym meczu musiała mierzyć się w karnych z GKS Kowale. Było gorrrrrąco
Cóż, to wszystko. Zapraszamy za rok!
P.S. Mamy nadzieję, że organizacyjnie daliśmy radę !

Więcej zdjęć na: