WYNIKI 2007R Turniej Kokoszki 05.05.2017

Dzisiejszego dnia odbył się turniej Mistrzostwa Gdańska Juniorów rocznika 2007 na boiskach Jaguara.

Rozegraliśmy 4 mecze w grupie, w której 2 wygraliśmy - z Polonią Gdańsk I 2:1 i Jaguarem Gdańsk Południe III również 2:1 oraz 2 mecze przegraliśmy - z Iskrą I Vamos 0:3 i Jaguarem Gdańsk Południe I 0:7, który okazał się bezkonkurencyjny w naszej grupie wygrywając wszystkie mecze.

Wprawdzie po 3 kolejkach mając 2 zwycięstwa mieliśmy szanse walczyć o awans do niedzielnych finałów ale w ostatnim meczu przeciwnik (Jaguar I) okazał się zdecydowanie za silny tego dnia. Niestety, w tym ostatnim meczu zabrakło u naszych chłopców walki i determinacji od samego początku spotkania... co pojawiło się dopiero pod koniec.

Ogólnie, cieszą odniesione zwycięstwa, a poniesione porażki niech będą dla chłopców lekcją na przyszłość...

HURA! GO